Strona GłównaAktualnościRusza X edycja Akademii na Bank
Aktualności

Rusza X edycja Akademii na Bank

Citi, Citi Handlowy i Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zapraszają do udziału w X jubileuszowej edycji Akademii na Bank, cyklu warsztatów trwających od stycznia do maja 2022 roku.

Co? Gdzie? Kiedy?
Akademia na Bank to cykl 7 bezpłatnych warsztatów online m.in. z zakresu z finansów, bankowości, autoprezentacji oraz bezpieczeństwa w sieci zakończonych certyfikatem. Warsztaty trwają od stycznia do maja 2022 roku.
Kogo szukamy?
Szukamy studentów wszystkich kierunków studiów, z minimum komunikatywną znajomością języka angielskiego oraz umiejętnością analitycznego myślenia, ambitnych, aktywnych, otwartych na nowe doświadczenia! Nie ma znaczenia, na którym roku lub kierunku studiujesz – jesteś mile widziany/a!
APLIKUJ, NIE ZWLEKAJ!
Prześlij CV do 06.12.2021 korzystając z linku:
www.citi.me/akademia2022
Co dostaniesz od nas?
WIEDZĘ!
Weźmiesz udział w ciekawych warsztatach prowadzonych w języku polskim, dowiesz się jak wygląda bankowość w nietuzinkowym wydaniu! Zmierzysz się z ciekawymi, rzeczywistymi zadaniami. 
PRZYGODĘ!
Poznasz wielu ciekawych ludzi, nie tylko innych uczestników Akademii na Bank, ale również naszych pracowników, specjalistów, analityków, managerów i coachów, z którymi będziesz współpracować. Doceniamy różnorodność dlatego skupiamy wielokulturowy zespół kreatywnych profesjonalistów.
CERTYFIKAT!
Na zakończenie otrzymasz Certyfikat Akademii na Bank, który będzie istotnym atutem zwiększającym Twoją konkurencyjność na rynku pracy - pochwal się nim w CV! Fakt ukończenia Akademii docenimy podczas rekrutacji do: „Programu Praktyk Letnich” i programów rozwojowych dla absolwentów.
PRACTICE ENGLISH!
Poznasz specyfikę pracy w międzynarodowym środowisku globalnego banku, działającego w 160 krajach na świecie. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i doskonalenia zdolności komunikacji. Szlifuj z nami język angielski!
CZEKAMY NA CIEBIE! PLANUJ KARIERĘ! ZDOBĄDŹ CIEKAWĄ PRACĘ!
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj