src="https://www.facebook.com/tr?id=143773809603902&ev=PageView&noscript=1" />
Strona GłównaAktualnościNowy szef centrum usług wspólnych Citi w Polsce
Aktualności

Nowy szef centrum usług wspólnych Citi w Polsce

Kevin A. Murray objął funkcję szefa oddziału Citibank Europe Plc, jednego z największych centrów usług wspólnych w Polsce. Kevin nadal będzie też nadzorował działalność Citi w Europie Środkowej (na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Czechach i Słowacji).

Kevin A. Murray jest związany z Citi od 33 lat. Od 1998 roku, pracował w Citi w Stanach Zjednoczonych, Azji, Afryce i Europie. Zanim objął obecne stanowisko, ponad cztery lata spędził w Budapeszcie jako szef operacji Citi na Węgrzech i w Europie Środkowej.
Kevin Murray, Citibank Europe plc Head

Kevin Murray, Citibank Europe plc Head

Citibank Europe Plc. rozpoczął swoją polską działalność w 2005 roku i obecnie zatrudnia niemal 5000 osób w dwóch lokalizacjach – w Warszawie i Olsztynie. Jest to największe centrum operacyjne Grupy Citi w EMEA, świadczące kompleksowe usługi biznesowe dla klientów banku w 96 krajach. Jako szef polskiego centrum operacyjnego, Kevin A. Murray będzie czuwał nad realizacją planów utrzymania dotychczasowego dynamicznego rozwoju tej instytucji.
Centra operacyjne to bardzo ważna część działalności Citi, w której zatrudnienie znajduje już niemal 70 proc. wszystkich pracowników grupy na świecie. W tej branży Polska to ważny oraz perspektywiczny rynek. Chcemy nadal dynamicznie rozwijać zakres oferowanych usług, korzystając z niezwykłych atutów kraju: wykwalifikowanej kadry, obecności dużej liczby młodych, wykształconych i mówiących w wielu językach osób, i świetnego położenia geograficznego, które przyciąga do pracy tutaj obcokrajowców. Mamy dla nich coraz lepszej jakości miejsca pracy w Warszawie i Olsztynie,” – powiedział Kevin A. Murray.
 „Znam Kevina od ponad 15 lat i cieszę się, że Citi Solutions Center w Polsce zyskuje tak bardzo doświadczonego menedżera. Jestem przekonany, że jego umiejętności znakomicie wpiszą się w ponad piętnastoletni dynamiczny rozwój biznesu naszej grupy. Jestem także pewien, że Kevin skutecznie zrealizuje ambitne plany centrum, które mimo pandemii, zatrudnia średnio sto osób w miesiącu, ” - powiedział Sławomir S. Sikora, Citi Country Officer Poland, który nadzoruje działalność grupy w Polsce.

Dodatkowych informacji udziela:

Marta Wałdoch, rzecznik prasowy
tel. 724060315
E-mail: marta.waldoch@citi.com  

Citi (NYSE:C) to wiodąca globalna instytucja finansowa, mająca około 200 milionów klientów w ponad 140 krajach. Poprzez swoje dwie odrębne jednostki operacyjne: Citicorp i Citi Holdings, Citi obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich i zarządzania aktywami. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.citigroup.com lub www.citi.com.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Nowy szef CSC Polska komunikat prasowy.docx

docx | 45,4 KB

Pobierz
Kevin Murray.jpg

grafika | 1,16 MB

Pobierz
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj
src="https://www.online.citibank.pl/scripts/tracking/mbox.js " /> src="https://www.facebook.com/tr?id=143773809603902&ev=PageView&noscript=1" />