Strona GłównaAktualnościCiti Handlowy uruchamia internetowy kantor walutowy Citi Kantor
Aktualności

Citi Handlowy uruchamia internetowy kantor walutowy Citi Kantor

Citi Handlowy udostępnił swoim klientom internetowy kantor walutowy, w którym w bardzo prosty sposób i na atrakcyjnych warunkach można dokonywać wymiany w grupie  najpopularniejszych walut pomiędzy złotym, dolarem amerykańskim, euro, funtem brytyjskim i frankiem szwajcarskim. Lista dostępnych walut rozszerzy się o kolejnych jedenście już w październiku. To kolejna usługa dla klientów banku, która ułatwia zarządzanie finansami w wygodny sposób z dowolnego miejsca, co w sytuacji pandemii pozostaje szczególnie ważne.

Citi Kantor to przydatne narzędzie dla osób, które wyjeżdżają za granicę, dokonują zakupów w walutach obcych, spłacają kredyty walutowe bądź inwestują na rynku walutowym. Dodatkowo, Citi Kantor daje użytkownikom możliwość otrzymywania powiadomień SMS lub e-mail w momencie kiedy pojawi się pożądany kurs (usługa Market Alerts) lub sprzedaży walut po wskazanym przez siebie wcześniej kursie (usługa Order Watch). Citi Kantor umożliwia też wykonywanie zaawansowanych zleceń typu Stop, Limit, If Done, OCO (Order-Cancels-Order). Klient może wygodnie korzystać z tych rozwiązań zarówno w wersji online – w ramach bankowości elektronicznej Citibank Online lub mobile – w aplikacji Citi Mobile.
- Citi Kantor to kolejne rozwiązanie dla klientów Citi Handlowy, które w znaczący sposób ułatwia zdalne bankowanie, co pozostaje tak istotne w obecnych warunkach pandemii. To zaawansowane technologicznie dopełnienie oferty walutowej banku w postaci przyjaznej w obsłudze, łatwo dostępnej i atrakcyjnej pod względem kursów wymiany walut, dającej klientom możliwość wymiany walutowej w jednym miejscu tj. w połączeniu z rachunkiem bankowym w Citi Handlowy. – mówi Wojciech Adamczyk, Dyrektor Departamentu Produktów Inwestycyjnych, Ubezpieczeniowych i Doradztwa Inwestycyjnego, 
Dzięki konkurencyjnym kursom  walut, intuicyjnej obsłudze i rozbudowanym funkcjonalnościom Citi Kantor dopełnił kompleksowej propozycji walutowej dla klientów Citi Handlowy. Bank oferuje konta walutowe w czterech najpopularniejszych walutach. Konto walutowe w Citi Handlowy otwiera się jednym kliknięciem w systemie transakcyjnym bądź aplikacji mobilnej. Wymieniając środki w Citi Kantorze można przelać je bezpośrednio na konto walutowe, dzięki czemu są one dostępne w czasie rzeczywistym. Z kolei dzięki usłudze Citibank Global Wallet klienci Citi Handlowy unikają kosztów przewalutowania przy płatnościach walutowych za granicą - karta debetowa sama automatycznie podłącza się pod odpowiednie konto walutowe w momencie dokonywanie transakcji czy płatności w sklepie w walucie obcej, pełniąc funkcje karty wielowalutowej. Usługę Citibank Global Wallet można uruchomić w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Aby korzystać z usług kantoru wystarczy posiadać konto osobiste w Citi Handlowy, które można otworzyć zdalnie za pomocą zdjęcia dowodu osobistego i „selfie”. Dostęp do Citi Kantoru jest bardzo prosty – po zalogowaniu do bankowości elektronicznej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile należy kliknąć na Citi Kantor, który jest jedną z dostępnych funkcji. Kursy walut można więc łatwo i szybko sprawdzać przy okazji dokonywania transakcji w systemie bankowości elektronicznej i mobilnej. Klienci mogą obserwować wybrane pary walutowe, dodając lub usuwając kolejne konfiguracje walutowe.

Więcej informacji dostępnych na stronie: https://www.online.citibank.pl/konta/citi-kantor.html

Citi Kantor

Wymieniaj waluty szybko i wygodnie po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych.

Załączniki

Pobierz wszystkie

20200902_Citi Handlowy uruchamia Citi Kantor.docx

docx | 90,2 KB

Pobierz
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj