Strona GłównaAktualnościFestiwal „Jedz Pij Warszawo” - specjalna oferta dla klientów Citi Handlowy
Aktualności

Festiwal „Jedz Pij Warszawo” - specjalna oferta dla klientów Citi Handlowy

Klienci Citi Handlowy, którym bank oferuje atrakcyjne rabaty w ponad 150 restauracjach w Polsce, mogą w tym roku wziąć udział w Festiwalu „Jedz Pij Warszawo” korzystając ze  specjalnej oferty.  Bilety na festiwal z 10-procentowym rabatem są już dostępne na stronie Citi Specials. To kolejna okazja do odkrywania kulinarnych miejsc z programem Citi Specials.

Festiwal, poświęcony kulturze biesiadowania, odbędzie się w dniach 25 i 26 stycznia 2020 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.  Nie zabraknie degustacji kulinarnych. Swoje znakomite i wyróżniające się wysoką jakością wyroby zaprezentują ogólnopolscy oraz lokalni producenci. Będzie można spróbować specjałów warszawskich lokali gastronomicznych, a swój kunszt zademonstrują czołowi szefowie kuchni, piekarze, cukiernicy, sommelierzy i barmani.
Warto wiedzieć, że uczestnicy festiwalu są partnerami Programu Citi Specials i oferują specjalne przywileje klientom banku. Festiwalowi „Jedz Pij Warszawo” towarzyszyć będzie wiele atrakcji i wydarzeń z sekcjami „live cooking” i „food pairing” oraz  pokazy cukierni  oraz show barmańskich mistrzów świata „flair”.
Podczas Festiwalu uczestnicy będą mogli odwiedzić stoisko Citi Handlowy i zapoznać się z ofertą banku oraz wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami  - zaproszeniami do odwiedzenia restauracji z Programu Citi Specials.
Citi Handlowy od 150 lat nieprzerwanie wspiera ambicje oraz plany klientów i dostarcza rozwiązań finansowych do realizacji ich pasji. Program Korzyści Citi Specials to część tych działań, inspiracja w zakresie podróży, kulinariów, rozrywki, zakupów oraz sportu i zdrowia.
jedzpijwarszawo_image.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

Festiwal Jedz Pij Warszawo.doc

doc | 250 KB

Pobierz
Program Festiwal Jedz Pij Warszawo.pdf

pdf | 357 KB

Pobierz
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj