Strona GłównaAktualnościWycieczka do Disneyland Paris do wygrania w promocji Citi Handlowy i Mastercard
Aktualności

Wycieczka do Disneyland Paris do wygrania w promocji Citi Handlowy i Mastercard

Citi Handlowy we współpracy z Mastercard uruchomił nową promocję w programie polecania klientów zamożnych.  Za polecenie konta Citigold Private Client z kartą Mastercard Debit World Elite do wygrania jest wyjazd do Disneylandu w Paryżu wraz z pakietem VIP dla 4 osób.

Citigold Private Client to prestiżowa oferta bankowa, stworzona dla osób poszukujących unikalnego i indywidualnego wsparcia w zakresie zarządzania finansami. Kierowana jest do klientów, którzy zdecydują się utrzymać średnie miesięczne saldo na rachunkach w banku na poziomie minimum 3 mln złotych. Oferta bankowości prywatnej Citi Handlowy została wielokrotnie wyróżniona prestiżowymi nagrodami: 5 gwiazdek w rankingu bankowości prywatnej magazynu „Forbes”, a także zajęła pierwsze miejsce w rankingu Euromoney Private Banking and Wealth Management 2018.
W konkursie  Citi Handlowy i Mastercard „Polecaj Citigold Private Client i przeżywaj bezcenne chwile”  bank przyzna 8 nagród. Każdą z nich jest pakiet wyjazdowy, który obejmuje przelot dla 4 osób samolotem dowolnej linii lotniczej, nocleg w hotelu Disney's Newport Bay Club, bilety VIP dla 4 osób upoważniające do korzystania z atrakcji Disneyland bez kolejek oraz benefity dla posiadaczy karty World Elite Mastercard Debit i osób towarzyszących, w tym miejsca premium na przedstawienia Disneya na terenie parku (po wcześniejszej rezerwacji miejsca).
W konkursie może wziąć udział każdy posiadacz konta Citigold lub Citigold Private Client, która wypełni formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Banku. Warunkiem otrzymania nagrody jest zarekomendowanie dwóch nowych klientów, którzy w okresie obowiązywania promocji skorzystają z oferty konta Citigold Private Client.  Więcej szczegółów dostępnych  w regulaminie promocji.
Promocja trwa od 17.10.2019 r. do 17.12.2019 r
Dinseyland1.jpg
Dodatkowe informacje o parku Euro Disneyland oraz bazie hotelowej
Dodatkowe informacje o koncie Citigold Private Client z kartą World Elite Debit Mastercard
Załączniki

Pobierz wszystkie

20191024_Disneyland w promocji Citi Handlowy i Mastercard.docx

docx | 56,5 KB

Pobierz
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj