HomeAktualnościNowy rzecznik prasowy Citi Handlowy
What's new

Nowy rzecznik prasowy Citi Handlowy

15 kwietnia 2019 stanowisko rzecznika prasowego i dyrektorem ds. komunikacji zewnętrznej Citi Handlowy objeła Marta Wałdoch, wcześniej korespondentka agencji informacyjnej Bloomberg News. Zastąpiła na tym stanowisku Dorotę Szostek-Rustecką, która została powołana na stanowisko prezesa Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy.

Marta Wałdoch od 2004 roku była reporterką warszawskiej redakcji Bloomberg News, odpowiedzialną za informacje finansowe dotyczące banków i ubezpieczycieli w Europie Środkowej i Wschodniej. W swojej niemal 15-letniej karierze w agencji informacyjnej opisywała główne wydarzenia polityczne dotyczące Polski i regionu, w tym wejście naszego kraju do Unii Europejskiej oraz najważniejsze informacje gospodarcze i finansowe, m.in. największe transakcje przejęć na rynku bankowym i ubezpieczeniowym. Zajmowała się także dostarczaniem informacji dotyczących rynku dłużnego, polityki pieniężnej, debiutów giełdowych oraz wyników finansowych spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W ostatnim czasie odpowiadała za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną w Banku Pekao.
Dorota Szostek-Rustecka, dotychczasowa Dyrektor Biura Prasowego w Departamencie Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu, z dniem 15. lutego 2019 roku została powołana na stanowisko Prezesa Zarządu Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy. W Biurze Prasowym Dorota pracowała 10 lat, w tym przez ostatnie 6 lat pełniąc funkcję rzecznika i odpowiadając za zewnętrzną komunikacją Banku oraz strategię komunikacji Banku w mediach społecznościowych. Odpowiadała m.in. za medialny launch pierwszej wersji Citi Mobile oraz za uruchomienie komunikacji video ze studia Citi Handlowy. Twitter, YouTube, bankowy blog, content marketing, medialne projekty specjalne to inicjatywy sukcesywnie przez nią wdrażone. Z duzym sukcesem realizowała komunikację inicjatyw Banku dotyczących różnorodności oraz wyrównywania szans kobiet i mężczyzn w biznesie. Od 4 lat działała także jako członek zarządu bankowej Fundacji.

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy to największa bankowa Fundacja realizująca programy edukacyjne i w zakresie wsparcia przedsiębiorczości, w tym przedsiębiorczości kobiet.
Dane kontaktowe do nowego rzecznika prasowego Citi Handlowy:
Marta Wałdoch
marta.waldoch@citi.com
biuro.prasowe@citi.com
tel. 605 990 433
Attachments

Download All

Nowy rzecznik prasowy w Citi Handlowy.docx

docx | 39 KB

Download
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj