Strona GłównaAktualnościKody rabatowe na wysyłkę paczek InPostem dla posiadaczy CitiKonta
Aktualności

Kody rabatowe na wysyłkę paczek InPostem dla posiadaczy CitiKonta

Często wysyłasz paczki ? Korzystasz z Paczkomatów? Od teraz dzięki nowej ofercie z kontem osobistym CitiKonto możesz otrzymać nawet 10 kodów rabatowych na wysyłkę z Paczkomatów InPost.

Polacy z roku na rok wysyłają coraz więcej paczek, a pandemia i związane z nią ograniczenia jeszcze spotęgowały popularność usług kurierskich. Wiele osób chociaż raz korzystało z takich portali internetowych jak: Allegro, OLX czy Vinted, sprzedając rzeczy, których nie potrzebują. Dziś nie muszą nawet zamawiać kuriera i czekać na niego o ustalonej porze. Większość z nas znajdzie w pobliżu swojego miejsca zamieszkania punkt nadawczy firmy kurierskiej, Paczkomat lub system automatycznych skrytek pocztowych, służący do nadawania i odbierania przesyłek. Urządzenia rozlokowane są w miejscach publicznych, często w najbliższej okolicy supermarketów, stacji benzynowych lub kampusów uniwersyteckich i w większości są dostępne 24 godziny na dobę. Co najważniejsze, korzystanie z automatów jest bezpieczne i proste.
Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę powitalną w nowej odsłonie CitiKonta, w ramach której możesz otrzymać nawet 10 kodów rabatowych na wysyłkę z Paczkomatów InPost.
Sprawdź, jak spełnić proste warunki i już za kilka dni nadać bezpłatnie swoją przesyłkę:
  • 4 darmowe kody na wysyłkę paczki - Zaloguj się do aplikacji mobilnej i wykonaj transakcje Google/Apple Pay w kwocie min. 100 PLN do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, 
  •  3 darmowe kody na wysyłkę paczki- Zaloguj się do aplikacji mobilnej i wykonaj transakcje Google/Apple Pay w kwocie min. 100 PLN do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, 
  • 3 darmowe kody na wysyłkę paczki- Zaloguj się do aplikacji mobilnej i wykonaj transakcje Google/Apple Pay w kwocie min. 100 PLN do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. 
Każdy kod pozwala na nadanie jednej, dowolnej przesyłki z InPost Szybkie Nadania poprzez platformę SzybkieNadania.pl. Termin ważności kodów – 30 października 2021.
Oferta dostępna pod linkiem.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj